چاپ پازل :

چاپ روی پازل جدید تازه وارد بازار شدند! این بار ، اندازه های بیشتری برای انتخاب و چاپ دارید!

اگر می خواهید میز شب یا قفسه خود را با چند عکس دوست داشتنی به روشی دیگر تزئین کنید ، پازل های اندازه کوچک راه درستی است. اگر می خواهید تزیینات ویژه عکس دیواری و عکس درست کنید ، پازل های بزرگ را امتحان کنید! برای نمایش بهترین عکس ها و آثار هنری خود ، پازل ها را چاپ کنید! دیگه چی! این پازل ها می توانند یک بازی سرگرم کننده برای به اشتراک گذاشتن وقت با خانواده باشند ، گزینه ای عالی برای هدایای شخصی ، یادگاری ها و سوغاتی ها!

جنس پازل : کاغذی / چوبی / مگنتی 

چاپ پازل

مراحل چاپ پازل سابلیمیشن :

1- از جوهر برای چاپ الگو روی کاغذ جوهر افشان رنگی استفاده کرده و آن را در تصویر آینه چاپ کنید.

2- پازل و کاغذ چاپ شده را روی دستگاه پرس گرم قرار دهید و تمام.

چاپ کلاه :

چاپ سابلیمیشن یکی از پرطرفدارترین تکنیک هایی است که باعث شده خلاقیت محصولات قابل چاپ مانند کلاه و انواع دیگر محصولات قابل چاپ به سطح جدیدی برسد.چاپ عکس دلخواه روی کلاه به شما این آزادی را می دهد که طرح های عالی ایجاد کنید که تخیل خلاقانه شما را نشان دهد که می تواند به ارتقا to تجارت یا شرکت شما کمک کند. این کلاه ها برای استفاده در هر رویداد ورزشی و استفاده تماشاگران از آنها با یک آرم چاپ شده برای نشان دادن حمایت از ورزشکاران بسیار مناسب است.به عنوان ماده ای برای استراتژی تبلیغات استفاده می شود. با چاپ تصعید ، می توانید هر تصویر ، متن دیجیتالی بگیرید و آن را مستقیماً روی محصول خود اعمال کنید.

شرکت چاپ تبلیغات نوین گرافیک  یکی از تأمین کنندگان عمده نیازهای چاپ دیجیتال در ایران است. ما محصولاتی مانند چاپگرها ، دستگاه های سابلیمیشن  ، مواد خام سابلیمیشن  و موارد دیگر را ارائه می دهیم. هدف ما پشتیبانی نهایی برای تبدیل شدن به یک شریک ضروری در تجارت چاپ شما است. ما بیش از هر چیز رضایت مشتری را ارزیابی می کنیم. برای ثبت سفارش ومشاوره با شماره 09904534705 تماس بگیرید.


چاپ پیکسل / چاپ روی اجسام پازل ,استفاده ,بگیرید ,تماس بگیرید ,09904534705 تماس ,شماره 09904534705 ,سفارش ومشاوره ,محصولات قابل منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
استیج استار2017 مطالب جالب در مورد زیبایی دانلود آهنگ جدید haniyehnia خرید مصالح و لوازم ساختمانی موزیک ترین اسکوپ ، مطالب مختلف علمی و سرگرمی واری لیوان تبلیغاتی - هدایای تبلیغاتی راسا گیفت computer services almahdi